Můj příběh

S homeopatií jsem se poprvé setkala v období střední školy, kdy jsem v rodinné knihovně našla několik homeopatických knížek. Tento způsob léčby mi od prvního okamžiku učaroval. Zároveň se studiem všeobecného lékařství  jsem proto absolvovala homeopatickou školu MUDr. Alexandra Fesika.

Během studia lékařství jsem pracovala jako konzultant v Akademii klasické homeopatie pro lékaře a lékárníky,  kteří se chtěli homeopatii věnovat. Později, v roce 2012 jsem otevřela svou homeopatickou praxi.
Homeopatie pro mne znamená velmi propracovaný léčebný přístup k terapii nejrůznějších zdravotních potíží, jak akutních, tak chronických. Oproti klasické medicíně vychází z mnohem komplexnějšího pohledu na člověka. Jsou zde důležité nejen fyzické problémy a bolesti, ale také souvislosti celého pacientova života, což velice zvyšuje možnost léčby a pomoci zejména u chronických nebo neustále se vracejících problémů.

Vedle této možnosti léčbu individualizovat oceňuji také naprostou bezpečnost homeopatických přípravků. Pro děti, těhotné ženy nebo pacienty užívající množství klasických léčiv tak homeopatika nepředstavují další zátěž – naopak pomáhají zdravotní problémy řešit jemně a bezpečně. Představují velmi dobrou možnost, jak léčit nežádoucí účinky klasických léčiv.


Odborné vzdělání v homeopatii

2007 - 2009   Studium na Akademii klasické homeopatie (škola "Praktická homeopatie dle Hahnemanna")
2010 - 2014   Odborný poradce Akademie klasické homeopatie pro spolupráci s lékaři a lékárníky
2014  Škola klinické homeopatie CEDH
2015 - 2016  Stáže u MUDr. Naděždy Stauderové (20 let homeopatické praxe)  
Pravidelně od roku 2012 se účastním Homeopatických kongresů a Kongresů kasuistik, včetně aktivní účasti. Průběžně od roku 2008 absolvuji stáže u MUDr. Alexandra Fesika (25 let homeopatické praxe)


Medicínské vzdělání

2007 - 2013 Studium Všeobecného lékařství na Lékařské fakultě University Palackého v Olomouci
2013 - 2016 Lékařka dětského a novorozeneckého oddělení v nemocnici